Menü Kapat

Konteyner Şase Profilleri

Konteyner Şase Profilleri İmalatı

Fasonpresbaski.com sahip olduğu gelişmiş makine parkuru, kaliteli malzemeleri ve tecrübeli teknik kadrosu ile imalat yapmaktadır. Firmamız; konteyner şase profilleri üretimi ile hem yurt içi hem de yurt dışına yüksek miktarda ürün gönderimi sağlayabilmektedir. Hazır konteyner bükülmüş sac profilleri ve konteyner şasesi alanında ürün taleplerinize net ve zamanında çözümler üretiyoruz.

İmalatın her aşamasında sistematik bir kalite kontrol mekanizması uygulanmakta olup kalite ve kusursuz üründen ödün vermeden üretim yapılmaktadır.

30 tondan 300 tona kadar makine parkuru, otomatik sürücü hatları ve 30 tondan 300 tona kadar pres hattı ile kaliteli ve hızlı imalat yapmaktayız. 0.8 mm’den 6 mm’e kadar sac şekillendirme hizmetleri de sağlamaktayız.

Fason Pres Baskı imalatımız talep edilen tüm siparişleri karşılayabilecek kabiliyettedir.  Sac metal işleme, pres baskı işleri, metal şekillendirme ve eksantrik pres baskı uygulamalarında Türkiye’nin ve dünyanın her bir köşesine ürün gönderimi sağlamaktayız.

Fason pres baskı ihtiyaçlarınıza net çözümler.