Menü Kapat

Hizmetlerimiz

Üst Teknoloji Makine Parkuru

Firmamız sahip olduğu 25 yılı aşkın sektör tecrübesi, üst teknoloji makine parkuru ve geniş malzeme / hammadde stoğu ile hem yurtiçi hem de yurtdışında fason pres baskı işleri yapmaktadır. Profil demir malzemelerin işlenmesi, kesme ve sıvama kalıp imalatı, kaynaklı sac metal imalatı, çelik konstrüksiyon ve sektörün diğer tüm ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz hizmet sunmaktadır. Ürünün tasarlanması, kalıplanması ve montajlanması ile tüketiciye ve teslimata hazır halde teslim etmekteyiz.

İmalatın her aşamasında sistematik bir kalite kontrol mekanizması uygulanmakta olup kalite ve kusursuz üründen ödün vermeden üretim yapılmaktadır.

30 tondan 300 tona kadar makine parkuru, otomatik sürücü hatları ve 30 tondan 300 tona kadar pres hattı ile kaliteli ve hızlı imalat yapmaktayız. 0.8 mm’den 6 mm’e kadar sac şekillendirme hizmetleri de sağlamaktayız.

Sac Metal İşleme

Pres Baskı İşleri

Metal Şekillendirme

Eksantrik Pres Baskı

0.8mm'den 6mm'e kadar sac şekillendirme

300 tona kadar makine parkuru ve pres hattı

10 ton - 125 ton eksantrik preslerde baskı

500 ton derin sıvamalı hidrolik preslerde baskı

Fason Pres Baskı imalatımız talep edilen tüm siparişleri karşılayabilecek kabiliyettedir.  Sac metal işleme, pres baskı işleri, metal şekillendirme ve eksantrik pres baskı uygulamalarında Türkiye’nin ve dünyanın her bir köşesine ürün gönderimi sağlamaktayız.

Fason pres baskı ihtiyaçlarınıza net çözümler.